Home » Featured » Ahmet Altan, TV’ye Tek Çıkmayan Ahmet Hakan Için Yazı Dizisi Başlattı

Ahmet Altan, TV’ye Tek Çıkmayan Ahmet Hakan Için Yazı Dizisi Başlattı

233255Taraf gazetesi eski genel yayın yönetmeni Ahmet Altan, kendisine hitaben “Kuddusi Okkır’ı tutuklattın” ve “Kuddusi Okkır’ı öldürdün” diye yazan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’a köşesinden yanıt verdi.

Altan, Okkır’ın tutuklandığı dönemde henüz Taraf gazetesinin kurulmadığını, Okkır’ın eşiyle söyleşi yapan Hakan’ın cevabını almış olmasına rağmen ‘algı operasyonu’ yürüttüğünü belirtti.

Hürriyet gazetesi yazarı Hakan, son zamanlarda Taraf gazetesi eski genel yayın yönetmeni Altan’ın adını diline dolamış, Ergenekon ile Balyoz davaları üzerinden de ‘Yargılanacaksın’ başlıklık bir yazı kaleme almıştı.

Bunun üzerine Altan köşesinden “Programında canlı yayına çıkalım ikimiz. Orada her şeyi sor” diye çağrıda bulunmuş ancak Hakan resti kabul ettiğini söylese de “Programdaki ‘yargılamaya’, bazı tanıkların katılmasına da bir itirazın olmayacaktır sanırım” diyerek tek başına çıkmaya yanaşmamıştı.

Hakan’ın programa tek başına çıkmaya yanaşmaması üzerine Altan, Hürriyet yazarının hakkındaki iddialarına bir yazı dizisiyle yanıt vermeye başladı.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.