Home » AMERIKA » Cem Yılmaz, ABD Turnesinde Şok Yaşadı

Cem Yılmaz, ABD Turnesinde Şok Yaşadı

1413108984863Son filmiyle büyük hüsrana uğrayan Cem Yılmaz, ABD turnesinde de şok yaşadı. Amerika’daki Türkler, ünlü komedyenin şovuna beklenen ilgiyi göstermedi

Pek Yakında adlı sinema filmiyle gişede büyük bir başarısızlığa imza atan Cem Yılmaz, STANDARTCY adlı gösterisi için Amerika turnesine çıktı.

Takvim Gazetesinin haberine gore, New York’taki Lincon Center’daki 2738 kişilik salonda 1800 kişiye gösteri yapan ünlü komedyen, New Jersey’de de 2700 kişilik salonda 1300 kişinin karşısına çıktı. Yılmaz, bir hüsran da Washington’da yaşadı. Buradaki 1847 kişilik salona sadece 1150 kişi geldi.

Ünlü şovmen, Boston’daki 2700 kapasiteli salonu sadece bin kişinin doldurması üzerine bir kez daha yıkıldı. Turnenin son durağı Miami’de ki gösteride 2705 kişilik salonda sadece 1000 bilet satılması Yılmaz’ı kahretti. Gösterinin bilet fiyatları ise 117.5, 146.5 ve 175.5 dolar olarak belirlenmişti. Biletler satilmayinca son hafta yuzde 40’a varan indirime gidilince tam bilet parası veren vatandaşlardan Cem Yılmaz’a şikayet yağdı. ABD’deki Türkler, sosyal medya ve internet siteleri aracılığıyla organizasyon şirketi ve Cem Yılmaz’a isyan etti.

Cem Yılmaz’a kötü sürpriz!

New Jersey’de 40 bin dolara kiralanan NJ PAC Prudential Hall’ün menajeri, gösterinin belirtilen süreden 9 dakika geç bittiğini, bu nedenle salon çalışanlarının mesaiye kaldığını belirterek organizatörden 5 bin dolar istedi.

New York’taki Lincoln Center Avery Fisher Hall’deki gösterinin saati ise salon çalışanlarının yemek molasına denk geldi. Yılmaz’ın sahne ekibi, salon çalışanlarının işi bırakıp yemeğe gitmesine tepki gösterdi. Organizatör yemek mesaisi için de 5 bin dolar daha ödedi.

Leave a Reply