Home » Featured » İki lideri de kızdıran fotoğraf

İki lideri de kızdıran fotoğraf

reza17 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk operasyonunda gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan Reza Zarrap’ın A Haber’de konuk olduğu programda Türk bayrağı önünde açıklamalarda bulunmasına Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli ağır eleştiride bulundu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Meclis grup toplantısında Zarrab’ın verdiği röportaj karesine ilişkin, “Çıkarıyorsunuz Rıza Sarraf’ı, arkasında fon olarak Türk Bayrağı kullanılıyor. En ağrıma giden o. Bir sahtekarın arkasına Türk Bayrağı konularak fon olarak kullanılarak onu meşru göstermek asla mümkün olmamalı. Bunun hesabını soracağız” dedi.

BAHÇELİ: SELFİE POZU VERMİŞLER MİDİR?

MHP Lideri Devlet Bahçeli ise yine grup toplantısında aynı fotoğraf karesini konu aldı. Bahçeli konuşmasında “Hanedan mensuplarını menfaat karşılığında haram dolar ve euroya boğan, bakan çocuklarını kara para esiri yapan bu kaçakçıdır. Şu günlerde yandaş medya mezkur hortumcuyu şişirme ve parlatma görevini üzerine almıştır. İsmi Sabah olan gece gibi karanlık bir medya organı sabıkalı rüşvetçiyle mülakat yapmış, görüşlerini kamuoyuna hiç utanmadan, hiç mahcubiyet duymadan aktarmıştır. Kimlerin namına çalıştığı belli olan ve yandaş sirkine dönen bir televizyon kanalı da Türk bayraklı bir ortamda ekranlarını söz konusu kara paracıya açmıştır. Meğer bu İranlı anaforcu iyi bir yere dükkan açmış ve tam bir gayretle Türkiye’ye ne hizmetler yapmıştır da biz kadrini kıymetini bilememişiz. Cari açığın yüzde 15’ni tek başına kapattığını, ülkemize döviz kazandırdığını, hiçbir yanlış ve alengirli işinin olmadığını söyleyen bu kişi aynı zamanda 17 Aralığı darbe olarak yaftalamıştır. Merak ediyoruz, İranlı şarlatan gazete ve ekrana çıkmadan önce Kısıklı’da Başbakan nezaretinde bir prova yapmış, sonra da birlikte selfie pozu vermişler midir?” dedi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: