Home » Haber » İş Adamının çocuğa İstismardan Tutuklanmasının Ardından Kızın Evine Kurşunlu Taciz!

İş Adamının çocuğa İstismardan Tutuklanmasının Ardından Kızın Evine Kurşunlu Taciz!

page_is-adaminin-cocuga-istismardan-tutuklanmasinin-ardindan-kizin-evine-kursunlu-taciz_907658834

Jandarma ekipleri, boş kovanları toplayıp olayla ilgili soruşturma başlattı

Tekirdağ Marmara Ereğlisi’nde C.O.’ya (16) 5 yıl önce birçok kez cinsel istismarda bulunan Azmi Ergüney’in (73) tutuklanmasından hemen sonra ilginç bir olay yaşandı. Önceki gece 23.00’te plakası kapatılmış gri bir araçla gelen iki kişi, C.O.’nun evinin önünde havaya 10 mermi sıkıp kayıplara karıştı.

Marmara Ereğlisi ilçesinde akaryakıt istasyonu işleten Azmi Ergüney, 2012 yılı Nisan ayında yanında çalışan Moldova uyruklu 39 yaşındaki L.C.’nin kızı C.O.’ya 6 ay süreyle cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle yargılandığı davadan 16 yıl 10 ay hapis cezası aldı. Önce adli kontrol ve yurt dışına çıkış yasağı ile serbest bırakılan Ergüney, Silivri Cumhuriyet Savcılığı’nın itirazı üzerine yeniden tutuklanarak cezaevine konuldu.

Hürriyet’ten İdris Emen’in haberine göre, olayın mağduru olan Moldova uyruklu L.C.’nin ve kızı C.O.’nun yaşadığı evin bulunduğu sokakta önceki gece kimliği belirsiz kişilerce havaya ateş açıldı. L.C. jandarma ekiplerine arayıp şikayette bulundu.

Bunun üzerine bugün L.C. ve kızının yaşadığı ev çevresinde inceleme yapan jandarma ekipleri, boş kovanları toplayıp olayla ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında genç kız ve annesinin oturduğu evin çevresindeki işyerleri ve sitelerin güvenlik kameraları da incelemeye alındı.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.