Home » Featured » Yorum: 8 Sene Yurt Dışında Yaşamış Çapkın Bir Adamdan Yabancı Ve Türk Kızlarının Farkları

Yorum: 8 Sene Yurt Dışında Yaşamış Çapkın Bir Adamdan Yabancı Ve Türk Kızlarının Farkları

yurtdisi-1-696x464Tam 8 sene yurt dışında yaşadım İtalya, Brezilya, Amerika farklı farklı ülkeler gezdim farklı farklı ülkeler’de yaşadım bir çok kız arkadaşım oldu bunların bazıları tek gecelik bazıları uzun süreliydi. Ve 8 senenin sonunda ülkeme yani Türkiye’ye döndüm ve Türk kızlarının aslında ne kadar çekilmez ne kadar dayanılmaz olduklarını yurt dışındaki kız arkadaşlarımdan sonra anladım.

Türk kızlarının bitmek bilmeyen egosu sanki erkekler onları şımartmak onları yüceltmek için varmış gibi davranmaları , aslında eğitimsiz olmaları eğitim derken bir üniv bitirmek diploma almak değil olay kişisel eğitimden bahsediyorum.3-5 Abaza size güzel söyledi diye sizi şımarttı diye kendinizi prenses sanmayın.

Türk kızlarındaki en büyük sorun tutarsız olmaları ne istediklerini kendileride bilmiyor. Bir erkek ne yaparsa yapsın yetmiyor onlar için hep daha fazlasını istiyorlar çünkü bitmek bilmeyen egolarının buna ihtiyacı var. kendilerini nimetten sayıyorlar aslında onlar yurt dışına bir gitse bırakın selam vermeyi yüzüne bakmazlar.Ama bu ülkede olan abazanlar bunları şımarttıkları g*tünü kaldırdıkları için kendilerini nimetten sayıyorlar.

Yurt dışındaki kız arkadaşlarımın birisinde en ufak bir ego yoktu en ufak bir trip atmadı bana, çünkü iki medeni insan gibi konuşmayı anlaşmayı biliyorlardı lakin Türk kızı ne konuşması gerektiğini bilmediği için nasıl davranması gerektiğini bilmediği için trip atmaktan başka çaresi yok. Örneğin İtalya’daki kız arkadaşım kahvaltıda şekersiz çay bir dilim kepek ekmeği ve çok az yağsız peynir yerdi ve doğal olarak fiziği çok güzeldi çatlakları yoktu ama bakıyorsun Türk kızlarına kahvaltıda sucuklu yumurta nutella 3 şekerli çay ondan sonra kiloda olur çatlakta olur 22 yaşında gögüslerinde sarkar ve yine Türk kızımız fiziklerine bakmadan istekleri hiç bitmiyor hem yakışıklı olsun hem zengin olsun hem kibar olsun, lan tamam olsun da böyle bir adam sana bakar mı?

Amerika’ya yeni taşındığım senelerde arabam yoktu ama kız arkadaşım çalışmıs etmiş kendi arabasını almıştı hafta sonları Las Vegas olsun Miami olsun gider gezerdik araba onundu benzin parasını ben öderdim eşitlik önemlidir. ama bakıyorsun Türk kızlarına gelmiş 25 yaşında hiç çalışmamıs etmemiş evde oturup salak salak programlar izlemiş ama erkek arkadaşının lüks arabası olsun kendisini gezdirsin istiyor. Milletten bir şey bekleyeceğini git çalış kendi ayakların üstünde dur kendi hayatını kur senin canın canda yurt dışında yaşayan kadınların ki patlıcan mı? Onlar sabah 6 da uyanıp eşşek gibi çalışıyorlar sen evde g*t göbek büyütüceksin sonra birde utanmadan erkek arkadaşından lüks bir hayat bekliceksin.

Birde Türk kızlarının facelerine instagram hesaplarına yazdıkları atarlı sözler yok mu beni benden alıyor ya.Bu neyin özgüveni bu neyin atarı? ayrıca hepsi şarkı sözleri yada klişe sözler otur 2 söz yaz desen yazamazlar yıl olmuş 2016 şarkı sözleri ile laf sokmalar filan.

Geçenlerde İstanbul’da bir avm nin asansörüne bindim tam kapı kapanıyor bir kadın yetişmeye çalışıyor kapıyı tuttum kadın içeri geldi ne bir teşekkür ne bir söz sanki erkeğin görevi kadına hizmet etmekmiş gibi davranıyor yurt dışında ki kadınlar kibar teşekkür etmesini biliyor.ayrıca Türk kızları sevişmeyi ölü balık gibi yatmak sanıyor. Hem sevişmeyi bilmiyorlar hem güzel bir söz etmeyi bilmezler ama istediklerine bakıyorsun diziler’deki filmlerdeki o muhteşem hayatı istiyorlar ve o muhteşem hayatı hiç emek harcamadan sadece erkeğin ona sunması bekliyorlar.

Türkiye’de gördüm ve anladım ki ezilen cins erkeklerdir. Örneğin evlendirme programınlarına bakıyorsun kadın çıkıyor evleri olsun arabası olsun maası yüksek olsun diyor ve bu çok normal karşılanıyor ama bir erkek çıksa dese ki benimle evlenmek isteyen kadının evleri olsun arabası olsun sen jigolomusun derler canlı yayından kovarlar. Eee hani eşittik bakın gördünüz mü kadın aynı şeyi isteyince normal ama erkek isteyince tepki görüyor.

Ayrıca sayın Türk kızları gidin çalışın sonra hesap geldiğinde yalandan çantanızı karıştırmayın çok ezik duruyorsun. Yurt dışında bir kere bile bir kadının bana hesap ödettiğini hatırlamıyorum. çünkü oradaki kadın çalışıyor emek harcıyor para kazanıyor ama bizim Türk kızı hem çalışmıyım yorulmıyım hemde en lüks mekana gidip yemek yiyim ve erkek arkadaşım bunu ödesin, sen kendine erkek arkadaş değil enayi arıyorsun bence.

Bakın Türk kızları emin olun ki başka bir ülkeye gitseniz kimse yüzünüze bakmaz 1.50 boyun ile çatlakların triplerin saçma sapan isteklerin ile kimse uğraşmaz o yüzden bu ülke sınırları içinde kalmayı tercih edin gerçi başka bir ülkeye gitmek isteseniz bile paranız yoktur sizin anca erkek arkadaşınız götürürse gidersiniz. Bu arada unutmadan bir dönem Fransız bir kız arkadaşım olmuştu tren ile avrupa turu yapmıştık ve o dönem masraflarının çoğunu kız arkadaşım karşıladı.

Yurt dışındaki kadınlar erkeklerden en ufak bir şey istemez isteyemez herkes bir birey herkes kendi ayaklarının üstünde durmak zorunda kız da olsan aynı erkek de olsan aynı ancak bu bizim ülkede pek mümkün değil. o yüzden tekrar yurt dışına taşınmaya karar verdim. En kısa zamanda Amsterdam beni bekler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.